Maarika lember

Enesekindlusvabriku koolitaja ja PERFI läbiviija

Maarika lähtub oma elus tasakaalu põhimõttest – töö ja muu elu peavad üksteist toetama ja täiendama ning kindlasti ei tohi teha tööd, mis ei meeldi. Mängleva kerguse, kuid tipptasemel professionaalsusega teebki ta viimased 18 aastat seda, mida kõige paremini oskab – arendab ja koolitab inimesi, meeskondi ja organisatsioone.

Tänu psühholoogiaalasele kõrgharidusele ja pikale personalitöö kogemusele nii konsultandi, personalijuhi kui -direktorina suudab ta toetada inimesi, tuua nii neis kui organisatsioonides välja tugevused ning juhtida olulisi arenguprotsesse. Oma kuulamise ja küsimuste küsimise oskuse ning meeldiva olekuga suudab ta viia läbi koolitusi, coachida inimesi, juhtida meeskondi ja toetada kogu organisatsiooni arengut. Ta on läbinud rohkelt täiendkoolitusi nii üleriiklikul kui rahvusvahelisel tasandil.

Maarika on seljatanud kunagise asjade liiga tõsiselt võtmise ja on tänaseks veendunud, et lihtsuses peitub võlu ning mängulisus annab energiat – tuleb vaid silmad avada, igas hetkes kohal olla ning oma eelarvamused kõrvale jätta. Ta fännab elamist ja on enda sõnul aktiivne tegutseja, kellel on viis last ja maja, kaks koera ja aed, kes naudib looduses viibimist ja merel olemist.