1. Visuaalne kogemuse parandamine: Uue iPhone’i ekraani kasutusele võtmine võib pakkuda paremat visuaalset kogemust. Mõned kasutajad valivad ekraanid, mis pakuvad paremat värvitäpsust, kõrgemat resolutsiooni või omadusi nagu True Tone, mis kohandab ekraani ümbritseva valguse järgi.
  1. Suurenenud vastupidavus: Uuemad ekraanid võivad olla loodud vastupidavamaks ja purunemiskindlamaks. See on eriti ahvatlev neile, kes on varem kogenud ekraanikahjustusi ja soovivad riski minimeerida.
  1. Suurem ühilduvus: Kahjustatud või vananenud ekraani asendamine võib tagada ühilduvuse viimaste tarkvarauuenduste ja rakendustega, kuna uuemad ekraanid on tihti varustatud uusimate tehnoloogiatega ja omadustega.
  1. Vee kahjustuste taastamine: Kui iPhone on kannatanud veekahjustusi, võib ekraani asendamine aidata veekahjustatud seadme taas käivitada.
  1. Kosmeetiline paranemine: Mõned kasutajad soovivad lihtsalt parandada oma iPhone’i välimust, vahetades kriimustatud või kulunud ekraani. Uus ekraan muudab seadme välimuse uuevääriliseks.
  1. OLED-ekraanile üleminek: OLED-ekraanid pakuvad sügavamaid musti ja erksamaid värve, mis võivad olla veenvaks põhjuseks ekraani vahetamiseks meedia- ja meelelahutusentusiastidele.
  1. Ekraani kohandamine: Isikupärastamishuvilised võivad valida eritellimusel kujundatud ekraanid või ekraanid, millel on ainulaadsed omadused, näiteks privaatsusfiltrid või peegeldusvastased katted.
  1. Puutetundlikkuse parandamine: Aja jooksul võib vananenud ekraan kaotada puutetundlikkuse, mis võib viia puutetundlikkuse ebamugavuste ja aeglase reageerimiseni. Ekraani vahetamine võib taastada optimaalse puutetundlikkuse.
  1. Helikvaliteet: Kõnede ajal kontrollige, kas mikrofon ja kõlar töötavad korralikult. Veenduge, et teised inimesed saavad teid selgelt kuulda ja teie kuulete neid hästi.
  1. Tarkvara ja operatsioonisüsteemi kontroll: Veenduge, et kõik iPhone’i tarkvarafunktsioonid ja operatsioonisüsteem töötavad korralikult pärast ekraani vahetust. Kontrollige rakenduste käivitamist, menüüde navigeerimist ja kõiki muid tarkvaraga seotud aspekte.

Need põhjused rõhutavad mitmekesiseid motivatsioone iPhone’i ekraani vahetamiseks, hõlmates praktilisi täiustusi, isiklikke eelistusi ja keskkonnaalaseid kaalutlusi.