Ketlin Kasak

Enesekindlusvabriku asutaja ja arendusjuht

Ketlin on äärmiselt eesmärgikindel, pühendunud ja proaktiivne inimene, kes soovib oma teadmisi ja oskusi rakendada ettevõtete parimate tulemuste saavutamiseks.

Enesekindlusvabrik sündis koos Ketliniga, sest ettevõtte loomisel, kogu konteptsioonil ja ka nimel on sügav ning pikaajaline taust. Ketlin oskab suurepäraselt inimestesse, meeskondadesse ja ettevõtetesse enesekindlust süstida, lisaks on tema trumpideks kõrged eesmärgid, suur töötahe ja hea pingetaluvus, kaotamata ära oma positiivset ellusuhtumist.

Ketlinil on bakalaureusekraad personalijuhtimises ja magistrikraad lõputöö faasis omandamisel. Personalitöö valdkonnas on tal üle 10-aastane professionaalne töökogemus. Oma karjääriredelil on ta olnud nii personaliosakonna assistent, personali- kui värbamisspetsialist ja kaks aastat ka personalijuht suures tööstuse ja tootmise ettevõttes. Ta on läbinud rohkelt erialaseid koolitusi ja end palju täiendkoolitanud.

Pikalt oli Ketlin Enesekindlusvabriku tegevjuht, kuid tänu tugevale meeskonnale on tal võimalus fokusseerida oma tähelepanu sellele, mis tal silmad kõige rohkem särama paneb – Enesekindlusvabriku toodete ja teenuste arendusele.