Anne-Lii Molis

Enesekindlusvabriku tegevjuht

Anne-Lii on pikaaegse kogemusega raamatupidaja ja ettevõtja, finantsjuht ja konsultant ning väike- ja alustavate ettevõtjate mentor. Ettevõtlusega alustas ta 1994. aastal ning tänu sellele on ta näinud erinevaid ajastuid. Mitmed täiendkoolitused finants- ja maksundusvallas on andnud talle tugeva oskuse näha suurt pilti, mis ettevõtlusülese majanduse analüüsimisel on eriti olulise tähtsusega.

Tänaseks on Anne-Liil väga lai ja suur kogemustepagas raamatupidamises ja finantsjuhtimises, lemmikteemaks ärieetika. Ta südamesoov on aidata alustavaid ettevõtjaid ning siduda kogu tegevus tugevalt ka äri eetilise poolega. Ta on olnud pearaamatupidaja rahvusvahelise kaubandusega tegelevas ettevõttes ja on tänaseks raamatupidamis- ja juhtimisteenuseid ning ettevõtluskonsultatsioone pakkuva ettevõtte omanik.

Anne-Lii pole kindlasti mitte tavaline raamatupidaja. Erinevalt klassikalisest raamatupidaja ja finantsjuhi stereotüübist vajab ta vaheldust ja tasakaalu kahe maailma – numbrilise ja loomingulise – vahel. Anne-Lii on küll matemaatiliselt väga tugev aga samal ajal on temas ka täiesti teine pool. See on fantaasiarohke ja vaba, kunstimeelne ja suure suhtlemisvajadusega. Nii ongi ta lisaks finantsidele tegelenud 30 aastat ka oma teise loomingulisema ettevõttega, mis hoiab teda tasakaalus ja rahulolevana.