KOLMEOSALINE VIDEOKURSUS:

Kuidas edukalt parimaid töötajaid värvata?Telli videokursus oma meilile TASUTA!

TASUTA videokursus on sinule kui...


- Oled tegevjuht, keskastmejuht või personalijuht.


- Värbamine on sinu jaoks väljakutse või peavalu.


- Sinu töötajate silmad ei sära ning tiimis puudub sünergia suurte eesmärkide saavutamiseks.


- Soovid teada, kuidas leida õiged inimesed õigetele positsioonidele.


- Soovid teada, mida on 10 a. kogemust ja 5000+ töövestlust Ketlinile värbamise kohta õpetanud. Ta jagab oma parimaid saladusi, millest sa ei taha ilma jääda.


- Kuidas muuta värbamine positiivseks mainekujunduseks ja kasumlikuks tegevuseks.


- Soovid värbamise ja töövestlused oma ettevõttes uuele tasemele viia.

Videokursusest saad teada:

VIDEO #1: Vaata, milline on hästi toimiv värbamisprotsess ning kuidas panna potentsiaalsed uued töötajad ise sinu poole pöörduma. Saad teada, mis on värbamisprotsessi kõige olulisem osa. Kas sul on see paigas?

VIDEO #2: Vaata, milline on tulemusi toov koostöö juhi ja personalitöötaja vahel. Miks pädev personalijuht peab suutma aru saada juhi eesmärkidest ning tulemusi võimendama? Miks ebaõnnestunud värbamine võib sulle varanduse maksma minna ning mida selle vastu ette võtta?

VIDEO #3: Vaata, millised on professionaalse töövestluse komponendid. Millised tegevused peavad olema tehtud enne ja pärast töövestlust. Nipid kuidas paremini inimest avada ning tõepärast infot tema kohta saada. Juhtnöörid uue töötaja sisseelamisprotsessi disainimiseks.


Autorist


Ketlin Kasakul on personalitöö valdkonnas üle 10-aastane professionaalne töökogemus. Ta on läbi viinud rohkem kui 5000 tööintervjuud ja aidanud ettevõtetel värvata sadu töötajaid.


Oma karjääri jooksul on ta olnud nii personaliosakonna assistent, personali- kui värbamisspetsialist ja kaks aastat ka personalijuht suures tööstuse ja tootmise ettevõttes. Ketlin oskab suurepäraselt inimestesse, meeskondadesse ja ettevõtetesse enesekindlust süstida.

Kui soovid tõsiselt oma ettevõttes värbamise uuele tasemele viia, siis just nüüd on õige aeg tegutseda. Vaata videokursusest lähemalt, millised arukad strateegiad ja saladused aitavad sul leida parimad töötajad õigetele töökohtadele.