On ettevõtteid, mis on alustatud ainult kasumi saamise eesmärgil. Ja siis on need teised ettevõtted, mis kasvavad välja hobist, armastusest valdkonna vastu ning tugevast motivatsioonist.

Enesekindlusvabrik on üks sellistest ettevõtetest, kelle juhid on valdkonnaga risti-põiki läbi imbunud. Firma asutaja, Ketlin Kiisa on personali- ja arendustööga kokku puutunud üle 5 aasta, paralleelselt nii ülikoolis kui ka igapäevatöös. Hetkel, mil’ üks magistri õpingute kodutöö sai tehtud taas maksimumpunktidele ning sõbrad arvasid, et pressiteateks kirjutatud ideest võiks kasvada reaalne ettevõte, otsustaski Ketlin selle teekonna ette võtta.

Tugevat mõju, enesekindlust, motivatsiooni ja energiat andis ka Leedus toimunud rahvusvaheline koolitus Millionaire Mind Intensive, pärast mida mõistis Ketlin, et ettevõtlus on just see, millega ta tegeleda tahab.

Kus viga näed laita, seal tule ja aita!”

 • Soovisime tõsta inimeste motivatsiooni, nende enesekindlust ja energiat – täna ei lahku mitte ükski inimene, kellega suhtleme, meie juurest halva tujuga.
 • Soovisime ettevõtjatega suhelda, neid aidata ja toetada – tänane personalijuhi teenus, tööjõu värbamine, intervjuude läbiviimine ning ettevõtete arengukavade koostamine ühendab kõik meie soovid ja eesmärgid.
 • Suur eesmärk oli, et kui muutub ettevõtete sisekliima ja -kultuur, siis tõusevad ka müüginumbrid ja tulemused – tänane praktika näitab, et see nii ka on.
 • Soovisime parandada praktikas nähtud vigu – kommunikatsiooni ja meeskonnatööd, üleüldist planeerimist ja kaootilist koolitusplaani – meie tänased teenused korraldavad kaosed ettevõtetes ja toetavad nende toimimist ning arengut.

Probleemid, mida ettevõtetes parandame:

 • kommunikatsioon (nii sise- kui välis);
 • meeskonnatöö;
 • üldine töötajate planeerimine (puhkused jne);
 • koolituskavade läbimõtlematus;
 • arenguvestlused, tulevikuplaanid;
 • personali planeerimine (kiire areng, hooajatööd jne);
 • juhatuse ja keskastmejuhtide vahelised lahkhelid.

Enesekindlusvabrik tegutseb aastast 2014. Meie suurimaks tugevuseks on oma ala praktikud, kelle oleme kokku koondanud. See tähendab, et projekte teostavad oma valdkonna tippspetsialistid ja praktikud, kes on viibinud ka kliendi poolel.

Ketlin

Personal

Ketlin on Enesekindlusvabriku looja, süda ja hing, sest just tänu tema selgele visioonile, suurele tahtejõule ning säravatele silmadele on ettevõte see, mis ta on. Nimelt on tema südamesooviks muuta paljusid ettevõtteid paremaks läbi oma teadmiste, kogemuste ja oskuste. Raske oleks leida kedagi teist, kellel oleks koolitus- ja arendustöö vastu nii suur armastus ja kirg kui Ketlinil. Kõigele sellele lisaks on tal suurepärased suhtlemis- ja läbirääkimisoskused ning kindlad eemärgid ja sihikindlus, et Enesekindlusvabrik saaks pidevalt areneda ja kasvada ning pakkuda kvaliteetset teenust. 

Missioon

Missioon

Enesekindlusvabrik tunneb vajadust tasakaalustada Eesti tööjõuturgu ning olla inimeste- ja ettevõtetevaheliste personaliteenuste vundamendiks.

Visioon

Visioon

Meie südamesooviks on parendada Eesti mikromajanduslikku kliimat ja taastoota ühiskonnale olulisi väärtusi, tuues välja ja rakendades inimestes peidus olevaid ressursse.

Eesmärk

Eesmärk

Kindlaks eesmärgiks on kasvada ja saada oma ala parimaks tegijaks!