Ettevõte lõi uuendusliku lahenduse kolmele probleemile – PERFI

Personali küsimustega tegelev Enesekindlusevabrik koostas innovatiivse lahenduse nimega PERFI,  millega saab suurepärase ülevaate ettevõte sees toimuvast, värvata nii juhi, meeskonnaga kõige paremini sobiva töötaja kui ka analüüsida finantse.

Enesekindlusvabriku juht Ketlin Kasak sõnas, et ainulaadse terviklahenduse loomiseni viis kümneaastane töökogemus.

„Minu värbamiskogemus ütleb mulle üht – ettevõtte sees peavad suhted korras olema, sest siis leiavad inimesed ise meeskonda tee. Kui inimeste leidmine tekitab suurt raskust ning olemasolev personal ei ole lojaalne, siis on ettevõttes midagi valesti. Tuleb selgeks teha, mis on valesti ning teha parandused,” nentis ta.

Tõsised töökoosolekud ja arenguvestlused nõuavad juhtidelt palju aega ja on seetõttu jäämas meie aina enam aega hindaval töömaastikul möödanikku. Personali on see-eest vaja jätkuvalt kaardistada, värvata ja aina rohkem on vaja teada, milline on ettevõtte sisekliima.

Nii leidis Kasak, et parim viis on seda kõike teha korraga ja meeldivalt mängulisel viisil.

„Minu uuendusliku lahendusena loodud PERFI abil saab värvata ideaalselt meeskonna ja juhiga sulanduva töötaja, kaardistada personalioskusi, töötajate meelestatust ja puudujääke, muuta tööjaotust efektiivsemaks ja ettevõtte sisekliimat harmoonilisemaks. Samuti analüüsida finantse ja juhtimist,” loetles ta. Ja seda kõike kuni kaks tundi kestva asjatundlikult juhendatud koosviibimisega.

Et kõik toimuks ettevõtte soovidele vastavalt, algab PERFi abil lahenduse otsimine kliendi kohtumisega, kus täpsustakse koos probleem, millele soovitakse vastust saada.

Kaardistame kliendi soovi ja lähtuvalt sellest valmistame ette iga ettevõtte ja eesmärgi lahendamiseks spetsiaalsed küsimused. Soovime korraldada treening- koosviibimise ettevõttega koostöös valitud sihtrühmale, sest ainult nii saame anda kliendile põhjaliku analüüsi ja selged juhised soovitud küsimuste täitmiseks,” täpsustas Kasak.

Ainulaadne terviklahendus PERFI on mõeldud 4- 12 inimesele, sobides nii ideaalselt kas tervele meeskonnale, osakonnale või projekti teamile. Koosviibimist jälgib Enesekindlusevabriku asjatundlik juhendaja.

Personali kaardistus PERFI koosneb 44 küsimusest, mis on jaotatud kuude kategooriasse:

 

arvamus

inimene kui tervik

oskused

personaliotsing

sisekultuur

tunnustamine

Täringumängu põhimõttel toimuval koosviibimisel saavad osalejad küsimustele vastata individuaalselt, paaris või kõik koos.

„Kogu PERFI terviklahendus on mänguline ja lõbus. Luban, et kõik jäävad selle järel huviga ootama analüüsi tulemusi. Tänu konkreetsetele meetoditele, rohketele võimalustele ja praktilistele lahendustele annab PERFI suurepärase ülevaate ettevõte sees toimuvast,” kinnitas Kasak.

Innovatiivsest lahendusest nimega PERFI on valminud ka video, mida saab vaadata https://enesekindlusvabrik.ee/teenused/perfi/