Personalialaste süsteemide loomine

Ehitame sobiva värbamissüsteemi, mida saad vajadusel iseseisvalt kasutama hakata!

Enesekindlusvabriku loojal ja tegevjuhil Ketlin Kiisal on personalivaldkonnas 10-aastane töökogemus. Tänu laiale teadmistehulgale ja suurele kogemustepagasile on temast saanud hinnatud konsultant ettevõtetele.

Pakume erinevaid personaliteenuseid, suures pildis kõike, mida ettevõttel seoses personali otsimisega vaja võib minna.

Näiteks ametikohtade kirjelduste kirjutamist, ametikoha loomise kogu protsessi, värbamisprotsessi koos töökuulutuse loomise, kandidaatidele helistamise ja intervjuudega, personalitestide läbiviimine (DISC) jne.

Lisajõu saamine mugava teenusena tõstab nii firmasisest kvaliteeti kui üldist mainet, sest potentsiaalsete uute töötajatega suhtlevad oma ala spetsialistid. Personaliotsinguga seostuv koordineerimine peab olema professionaalselt planeeritud ja teostatud, sest see mõjutab otseselt ettevõtte mainet. Valed strateegiad, emotsionaalne suhtlemine või teadmatusest tulevad vead võivad anda suure hoobi ettevõtte mainele.

Tänu antud teenusele väheneb personalijuhtide koormus, nad saavad hakata kvaliteetsemat tööd tegema, rahuliku südamega näiteks puhkusele minna või tervislikumalt elada üle pingeline periood seoses koondamise, hooajatööliste lepingute või muude mahukate küsimuste korral.

Näeme, et sageli ei ole ettevõtetes eraldi personalitöötajat või on ta liiga ülekoormatud, et jõuda kvaliteetselt kõikide ülesannetega tegeleda.

 

Pakume personali otsimisega seoses erinevaid personaliteenuseid