Kus me PERFI-t läbiviime?

Käisime 16. detsembril PERFIT läbimängimas Tagametsa Loovusmajas. Kuna PERFI terviklahendus on mänguline ja lõbus, siis loe mida arvavad PERFI mängus osalenud.

PERFI mängulises meetodis osalenud Kiviõli kunstide kooli direktor Jaanus Põlder. ”Olin alguses üsna skeptik. Nüüd usun, et see võib tõesti olla üks tõhusamaid tööriistu inimressursside hindamisel ja personali arendamisel suurtes ettevõttes. Seal võib see olla isegi majanduslikult mõttekas. Näiteks kui on vaja teha esmast valikut paljude kandideerijate seast, siis sobiks täitsa hästi selline mõnus asjalik ja mänguline vorm,” arutles ta. Põlder lisas, et juhile annab PERFI korraldamine kindlasti väärtuslikke teadmisi nii inimsuhetest üldisemalt kui ka töötajate võimekusest.

Parima tulemuse ettevõttes toimuva kaardistamisel annab töötajaskonna väljatoomine ka tavalisest keskkonnast. Nii soovitab Enesekindlusvabrik korraldada personalitreeningut tavaolukorrast erinevas keskkonnas. „Meie leidsime selleks suurepärase võimaluse imelises Tagametsa Loovusmajas. See Tallinnast 18 kilomeetri kaugusel asuv koht on PERFiks väga sobilik,” kinnitas ta.

Loovusmaja pererahvas oli pärast tutvustava mängu läbimist sama meelt. Peremees Madis Puhm kinnitas, et nii vahetuid emotsioone, kui väljendus selles mängus, oli tal vaid tore kogeda. Tema meelest oli treening ka mõnusa pikkusega ning asjatundlikult juhendatud. „Meie loovust avardav keskkond andis selle õnnestumisele kindlasti kaasa oma panuse. Tulge aga julgelt PERFI meie juurde mängima,” kutsus ta.

Enesekindlusvabrik