Meeskonnaüritus Toiduakadeemias

Eneskindlusvabrikus käib töö ja vile koos – selle pöialpoiste laulust võetud reaga, võib kokku võtta meeskonna igapäeva töö. Iga päev tegutseme me enesekindlalt, et leida parimaid lahendusi oma klientidele ning arendada ettevõtte tegevusvaldkonda. Tõsise töö juures ei puudu aga kunagi huumor,  mis teebki meeskonna argipäeva meeldivaks. Kuna Enesekindlusvabriku tegevusala on personalivaldkond, siis tuleb meil endil eelkõige olla eeskujuks nii oma klientidele, partneritele kui ka  teistele personali alaga tegelevatele inimestele, ettevõtetele, HR osakondadele. Meie soov on leida õigetele  töökohtadele õiged inimesed, et tagada ettevõtte sünergia, edukas koostöö ja  maine. Seetõttu oleme justkui ühiskonna mõttelaadi parandajad.

Meie motogi ütleb nii:

Kõik, mis on meie sees, peegeldub ka väljapoole.

Kõik, mis on ettevõttes sees, peegeldub ka ettevõttest väljapoole.

Kõik, mis peegeldub ettevõttest väljapoole, loob ettevõttele maine.

Iga liige meie meeskonnas on eriline ning panustab ettevõtte arengusse just sellest valdkonnast, mis tema kirg on.  Meeskonna liikmete vaheline mõistmine, hoolivus, sallivus ja toetus loob mõnusa töise õhkkonna, kust ei puudu huumor ja toredalt veedetud ühised üritused.

Meie viimane ühine üritus toimus 15. märtsil, kus külastasime Toiduakadeemiat. Nagu ikka oli ürituse üks pool asjalik ning teine osa meelelahutuslik.

Ametlikus osas esines meeskonna liige Maarika teemaga, mis on temale väga südamelähendane ja mille õpingud ta hiljuti lõpetas – coaching. Saime palju häid mõtteid, mida oma töös kasutada.

Järgmine tund oli meie tegevjuhi Anne-Lii päralt. Kuna meeskonda on lisandunud uusi inimesi ja on olnud muudatusi, siis oli vaja inimesi  paremini  tundma õppida, mõista, kus suunas  meeskonna mõtted liiguvad ja tuletada sellega meelde ka meie ühist eesmärki. Otse loomulikult kasutasime me selleks oma töövahendit PERFIt – innovaatilist personalikaardistus treeningut. Seekordne treening aga oli rutiinist välja ja reeglid olid vabad ning lihtsad. Saime palju üksteisest uut teada, mõtteid koguda ja lisaks ka kõvasti nalja.

Teine pool üritusest möödus suurepärase staarkoka Urmase käe all kokates. Naeru ja nalja saatel valmisid ühisel jõul imemaitsvad road:

  • Muskaatkõrvitsa püreesupp krõbeda peekoniga
  • Värske roheline salat greibi ja kohapeal suitsutatud mahlase lõhefileega
  • Ahjus röstitud köögiviljad tüümiani-küüslaugu õliga
  • Sinihallitusjuustuga küpsetatud veisesisefilee punaveini kastmes
  • Õhuline Pavlova astelpaju kreemi ja värskete marjadega

Tõepoolest suurepärased road. Süüa oli nii palju, et pakkisime veel koju kaasagi ning saime maitsvaid roogasid ka nädalavahetusel nautida.

Oli suurepärane üritus, mille kordaminekule aitasid kaasa kõik meeskonnaliikmed. Seetõttu tänud nii osalejatele kui ka organiseerijatele ning eriti suur tänu meie ettevõtte asutajale ja arendusjuhile Ketlinile, kes sellise toreda koha meeskonna motivatsiooni hoidmiseks leidis.

Fotod: Ljuda Photo