Liana Põldver

Enesekindlusvabriku sotsiaalmeedia spetsialist

Liana on rõõmsameelne ning suurepäraste ideede genereerija ja nii ongi ta Enesekindlusvabrikus meie sotsiaalmeedia guru. Tema soov oli kunagi õppida meediat, aga elu seadis teekonna nii, et oma pere traditsiooni jätkates sai Lianast hoopis lasteaiaõpetaja. „Mu pere on puhast tõugu sotsiaalvaldkonna family,“ ütleb Liana „Minu ema ja vanaema ning tädi – nad kõik töötavad samas valdkonnas ja vägagi edukalt!”. Lasteaiaõpetaja amet pakub Lianale võimalust aktiivselt oma rohkeid ideid kasutada ja arendada. Tal on alati mõtteid, et midagi nikerdada või meisterdada. Liana on suurepärane õpetaja, kes armastab lapsi 110%. “See hetk, kui võtad kahesel poisiklutil hommikul käest ja kallistad ning lohutad teda, kuna ema ja isa on pidanud tööle minema, on hindamatu. „Õpetaja amet on minu töö, aga tahan mõelda nii, et annan selle tööga endast teistele palju ja seda just lastele. Saan neile toeks olla, kui nende vanemad on tööl. Lapsevanemad, kes oma aarde minuga jätavad saavad rahuliku südamega tööle minna ja mind täielikult usaldada. Vaid nii saab toimida koostöö ja see vajalikuks olemise tunne teebki mind õnnelikuks.” ütleb Liana ise oma töö kohta.

Hetkel on Liana ise väikse aastase poisipõnni ema. “Ma tunnen rõõmu sellest, kui saan olla koos oma perega. Viimastel aastatel on see mulle üha olulisem. Ilmselt on see seotud sellega, et sain ka ise emaks. Tunnen, et perega veedetud aeg on hindamatu!”, arvab Liana

Noore emana ta praegu oma õpetajaametile pühenduda ei saa, aga selle eest on tal soov ja võimalus end arendada oma teises lemmik valdkonnas – meedias.  Lianale on alati meeldinud teisi jälgida, jäädvustada ja ta armastab huumorit. Nii käibki Liana ringi kaamera alati käepärast, et olulised hetked jäädvustatud saaksid ja pildile võetud kaadritest saavad põnevad lahendused. Lianas on suur uudishimu ja elurõõm, mis paneb tema ideed ja pildid särama. Liana on hästi lihtne ja siiras inimene. “Olen tähtkujult kalad ja unistan palju. Mul on peas nii palju imelisi inimesi ja mõtteid. Vahel tunnen, et pean oma muinasjutust reaalsesse ellu ka piiluma tulema,” räägib Liana naerdes ja lisab: “Mu päevane rutiin peab olema: tõusen üles, olen totaalselt hiilgav oma tegemistes, lähen tagasi magama ja siis jälle kordan kõike!” Liana on suur täpsuse ja korraarmastaja. Seda on näha tema tegemistest. Vahel on ta lausa “monklikult” korraarmastav – ütlevad need, kes teda lähemalt tunnevad. Tööalaselt on Liana aga üsnagi nõudlik: “Nõuan endalt ja soovin sama ka teistelt lisaks kaasamõtlemisele.” Tema unistus on tulevikus tööd teha, kus saab olla oma aja peremees. Hetkel on Liana suurim soov ennast täiendada ning kooli minna.

Enesekindlusvabriku meeskonna jaoks on Liana särav leid, kes innustab kõiki oma sotsiaalmeedia klikkidega.