Helen Randloo

Enesekindlusvabriku kliendihaldur

Helenile meeldib töötada inimestega, ta on alati abivalmis ja leiab, et igale olukorrale on lahendus. Kliendihalduri ametikoht Enesekindlusvabrikus on talle kui loodud, sest suhtlemine, juhendamine, süsteemid ja struktuuride loomine on tema kirg.

Suheldes klientidega, andes nende soovid edasi kaastöötajatele ja koostööpartneritele nii, et kliendi soov saab lahenduse kiiremal ja parimal moel, see kõik annab talle võimaluse enda teadmisi ja oskusi loovalt kasutada.„Naudin, et elu minu ümber käib ja saan olla kasulik iga hetk, iga tund, iga päev!” ütleb Helen ja see paistab ka välja naeratusest temaga kohtudes.

Helen kinnitab, et tuleb iga päev tööle rõõmuga ja lahkub teadmisega, et kõik, mis täna tehtud sai, on tehtud parimal võimalikul viisil. Eriti on ta rahul, kui päevased plaanid on täidetud ja rohkemgi veel. Ta püüab saavutada maksimumi, kuid teab, et see ei ole kerge. Selle nimel on ta nõus pingutama. Oluline on jääda tehtud tööga rahule.

Helen hindab traditsioone, kuid on alati uuele avatud. Seetõttu on ta ka pidevalt õpingutes.

Töö inimestega on saatnud teda terve elu nii klienditeenindajana, juhendajana kui ka projektijuhina erinevates ettevõttes. Helenil on imeline oskus tajuda väiksemaidki meeleolu muutusi ja need käivitavad temas tegutsemisvajaduse. Töökaaslase lauale ilmub kui märkamatult tass soovitud joogiga või väike maiuspala. Ta teeb julgelt ettepanekuid töökorralduse muutmisteks ja on olnud ka meeskonnatööd tõhustavate süsteemide nii algataja kui ka läbiviija.

Helenile meeldib tegutseda selle nimel, et inimesed tema ümber oleks rahul. Neid nippe, kuidas luua hea töökeskkond ja pinnas osapooltele sobivateks kokkulepeteks, on talle kogunenud aastate jooksul mitmeid ja toonud talle nii tunnuskirju tööandjatelt kui  ka kiidusõnu klientidelt. Ta  hindab õiglust kõrgelt ja oskab selle eest seista. Samas on klienditeenindus alati olnud keeruline amet, sest tuleb osata analüüsida olukordi, leida kompromisse, säilitada rahu ja alati ei pruugi olla lahendid osapooltele positiivsed.