Kirjutaja Getter e. Getter Lukjanov

Enesekindlusvabriku sisulooja

Getter on ihult ja hingelt kirjutaja. Tema kõige loomulikum eneseväljenduse viis on kirjutamine ning see on tal juba väiksest peale hästi välja tulnud. Öeldakse, et igaühel meist on anne. Kirjutamine on Getteri anne.

Ajakirjandusega on Getter tegelenud juba 15 aastat, kirjutades vabakutselisena erinevatesse Eesti ajakirjadesse. Alates 2013. aastast on ta aktiivselt tegelenud ka sisuloomega, kirjutanud copy’t ning reklaamtekste igas erinevas vormis (kodulehtede sisud, uudiskirjad, blogipostitused, artiklid, raamatute toimetamine, kõned jne).

Ülikoolis 2014-2015. aastal magistri tasemel ajakirjandust omandades läbis ta ka mitmeid turundusalaseid loenguid ning sealt sai alguse üha suurenev huvi turunduse vastu. Kuna sisuloome ja turundus on omavahel tugevalt seotult, siis on mõlema valdkonnaga tegelemine Getteri jaoks eriti loogiline ja nauditav.

Getter on rõõmsameelne ja aus, siiras ja positiivne. Ta peab lugu tähtaegadest kinnipidamisest ja suhtub austusväärselt nii kolleegidesse kui klientidesse.